Merhaba Ziyaretçi!

Sitemize hoşgeldin! Türkiye'nin en eğlenceli forum sitesinde aklına gelen tüm konuları paylaşabilir ve sorabilirsin. Unutma; sitemize üye olmadan konu açamaz,açılan konulara cevap yazamaz,üyelerle özel mesajlaşamazsın.Tüm bu ayrıcalıklardan faydalanmak için hemen üye ol.

Mecaz.Net

Isabelle Haak:"Bulunduğum en iyi kulüpteyim" - Mecaz.Net
Kullanıcı Etiket Listesi

 
Seçenekler

Alt 05-19-2020, 09:44 AM   #1
Durumu:
Çevrimdışı
ÜYE BİLGİLERİ ZİYARETÇİLERE KAPALIDIR
Standart Isabelle Haak:"Bulunduğum en iyi kulüpteyim"

Isabelle Haak:"Bulunduğum en iyi kulüpteyim"VakıfBank Kulübü'nün yeni tip koronavirüs (Kovid-19) sürecinde gerçekleştirdiği etkinlikte altyapı oyuncuları ile videokonferansta bir araya gelen Haak, "VakıfBank'ta kendiniz olabiliyorsunuz. Herkes size iyi davranıyor ve sizin başarılı olmanız için çabalıyor. Bizler çok güzel bir ailedeyiz. Bugüne kadar bulunduğum en iyi kulüpteyim." ifadelerini kullandı.
Yüksek seviyede voleybol oynamak için çok çalışılması gerektiğini kaydeden Haak, "'İdmanlarda her zaman vücudunuzu zorlamalısınız. İyi beslenmelisiniz ve çok iyi uyumalısınız. Daha fazlasını başarmak için kendinizi voleybola adamalısınız." diye konuştu.
Sporculardan gelen soruları cevaplayan Haak, ''Voleybola dokuz yaşında başladım. Aslında çocuk oyunu olarak oynuyordum ve sadece topu filenin üzerinden geçiriyordum. Annem de küçükken voleybol oynadığı için ben de voleybol oynamak istedim. Başladığım günden bu yana da bırakma hissine kapılmadım. Eğer bu hisse kapılırsanız neden başladığınızı ve ne kadar yol kat ettiğinizi düşünün ve ne kadar ilerleyebileceğinizi hayal edin.'' şeklinde değerlendirmede bulundu.
    Alıntı

Seçenekler


Yukarı Git